Hakkımızda

TEFA, 1988 yılında Çukurova bölgesinde reklam, tanıtım ve organizasyon, açık hava (outdoor) remlamcılık hizmetleri vermeye başlayan ilk şirketlerden biridir. Şirketimiz, her geçen gün kazandığı tecrübe ve yenilikçi, yaratıcı, gelişime açık vizyonu, yarattığı katma değerli hizmetleri sayesinde bölgenin en eski ve lider reklam şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 1988 yılında yola çıkan ve hep ilkleri gerçekleştiren, ilklerin öncüsü olan TEFA çok kısa bir süre içerisinde bölgesel bir ajans olarak çıktığı yola  Türkiye’nin en büyük markalarına kreatif  açık hava reklam projeleri sunan güçlü bir şirket haline gelmiştir.

 

Tefa Grup bünyesinde öncelikle kendi iç grup şirketlerinin reklam desteğini sağlamak amacıyla kurduğu reklam birimini daha sonra profesyonel bir zemine taşıyarak kurumsal müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır. Uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde tüm müşterilerine en iyi hizmeti en uygun bütçelerle sunmayı; müşteri odaklı hizmet anlayışı ve reklam süreçleri deneyimini birleştirerek ise kurumların marka değerini arttırmayı kendine hedef edinmiştir.

Doğru Analiz, Doğru teşhis, doğru strateji, doğru proje, zamanında tesis ve sonucunda kazanılan verimli/kazançlı işletmeler hedefiyle “Müşteri Memnuniyeti” şirketimizin odak noktasıdır.