Adana Otobüs Reklamları (3 Boyutlu)

ADANA OTOBÜS REKLAMLARI

Adana'da bir ilk! 3 Yüzeyli 3 Boyutlu Adana Otobüs Reklamları... 

Adana Büyükşehir Belediyesi Otobüs Reklamları TEFA'da; hem de 3 Boyutlu ve 70 m2 !

Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri, Çukurova’nın sanayi, ticaret ve kültür merkezi; hareketli sosyal yaşamı ile bölgenin metropolü; 2.200.000 nüfusu ile Türkiye’nin 6. Büyük ili Adana’da Açıkhava reklamcılığında yeni bir çığır açacak fırsat sunuyor. Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşım otobüsleri bir anlamda mobil billboard olarak tanımlanabilecek  ve açık hava reklamcılığında her sektörde firmaların marka ,ürün ve hizmetlerini en etkili bir şekilde hedef kitleye taşıyacak,3 boyutlu, hareketli, etkili, ekonomik  bir medya kullanım olanağı sunuyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin kent içi ve ilçelere kitlesel ulaşım için işlettiği Belediye Otobüsleri’nin iki yan ve arka yüzeyine komple giydirme yapılarak uygulanacak olan bu çalışma Adana ve bölgede bir ilk.

Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri üzerine yapılacak komple giydirme içeren reklam çalışması ile aracı kullanan kitle yanında kent içindeki onlarca ana bulvar ve cadde üzerindeki trafik ve yol kenarındaki yaya kalabalığına da mesajı ulaştırmak mümkün olacaktır. Arka yüzeydeki 6 M2 yanında camlar dahil (oneway vision) her iki yan yüzeydeki ortalama 64 M2’lik reklam alanı ile birlikte 3 yüzeyde toplam 70 M2’lik geniş ve etkin bir reklam kullanım alanına sahiptir.

Adana Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma otobüsleri açık havada diğer sabit reklam medyalarına oranla hareket halinde olmaları sayesinde daha çok görünür, fark edilir etkisi daha yüksektir. Gün içerisinde yaklaşık 20-25 Km civarında olan her bir hatta ortalama 300 Km kat eden otobüsler, birbirinden farklı 85 adet güzergâh sayesinde sabit medyalara oranla çok daha büyük bir kitleye ulaşır.