Direk Reklamları (Pole Banner)

ADANA DİREK REKLAM (AYDINLATMA&ELEKTRİK DİREKLERİ)

Adana ve tüm ilçelerdeki Direk Reklamları TEFA Güney Reklam'da... Seyhan, Çukurova, Yüreğir... 

TEFA Direk Reklam mecralarımız tıp, tekstil, otomotiv, ulaşım, eğitim, inşaat, gıda, mağazacılık, hazır gıda telekomünikasyon, e-ticaret ve tüketici elektroniği başta olmak üzere bir çok öncü ve seçkin sektör kuruluşlarınca yoğun olarak talep görmektedir.

 

Direk Reklam;  bir çok şirketin uzun yıllar boyunca outdoor sektöründe vermiş oldukları hizmetlerden edinilen tecrübeler temelinde kurulmuş şehir dokusuna paralel bir outdoor anlayışını kendisine ilke edinmiş   bir kuruluştur. Konusunda yetkin personeli ile posterpano, polebanner ve bina giydirmeleri gibi outdoor reklam dünyasının ana enstrumanlarını siz saygın müşterilerine sunmaktadır.

 

POSTERPANOLAR

Direk Reklamın ana unsurları olan poster panolar çok geniş bir müşteri yelpazesine hitap etmektedir. Daha çok inşaat, eğitim, sağlık ve otomotiv sektöründen kurumsal müşterilerin yönlendirme ihtiyaçları için talep edilirler

pano_3d

PANO ÖLÇÜSÜ :   88 CM  X  128 CM

 

 

POLEBANNERLAR

Polebannerlar reklam dünyasının favori uygulamaları arasında ilk sırada yer alırlar. Tekil kullanımdan daha ziyade 500 direkte 1000 face üzerinden yayın yapan networkler kapsamında talep edilirler.

banner_3d

BANNER ÖLÇÜSÜ :  90 CM  X  240 CM

 

YAYIN PERİYOTLARI

Standart Periyot:
 
Standart Periyot dönemin de  markanıza ait yayın görselinizi her ayın 1-15  ya da 16-30. günlerini kapsayan tarihler arasında yayınlama olanağına kavuşursunuz. Bu periyot kapsamındaki her bir dönem 15’er günlük sürelerden oluşur.
 
Banner_Period_A_K

 

Ara Periyot:

Ara Periyot döneminde ise   markanıza ait yayın görselinizi her ayın 7-21. günlerinde  ya da o ayın 22. günü ile takip eden ayın 6. günlerini kapsayan tarihler arasında yayınlama olanağına kavuşursunuz. Bu periyot kapsamındaki her bir dönem de 15’er günlük sürelerden oluşur.

Banner_Period_B_K