Web Tasarım

ADANA WEB SİTE TASARIMI

Profesyonel web tasarım hizmetleri ile TEFA Ajans yanınızda... Günümüzün vazgeçilmezlerinde olan web sitesi en hızlı iletişim yollarından biridir. Tüm dünyadaki bigiye en kısa yoldan ulaşmamızı sağlar. Bir web sitesine sahip olmak, firmanıza yepyeni kapılar aralar. Ürünlerinizi daha çok satabilmek için hedef kitlenize etkin şekilde ulaşıp ürünlerinizi ve firmanızı tanıtmanız gerekir. Web siteniz ürün ve hizmetlerinizin daha çok satılmasını sağlar. Firma ve ürün bilgilerinize dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabiliyor olmasının, firmanıza sağlayacaklarını hiç düşündünüz mü? En geniş kitlelere, en uygun maliyetler, 24 saat kesintisiz sadece web sitenizle ulaşabilirsiniz. En önemli kısım ise günümüz dünyasında web siteleri şirketlerin yeni kartvizitidir. Web tasarım ise web sitesinin görsel ve kodsal kısımlarının oluşturulması işidir.

Modern iletişim ve ticaret kanallarını kullanabilmek için bir web sitesine ihtiyaç duymanız veya web tasarımınızı yeni teknolojilere göre güncellemek istemniz kaçınılmazdır. Şu an bu sayfayı inceliyor olmanızda bu konuda doğru bir adım attığınızı gösteriyor.

 

web tasarım

Firmanızı/Ürünlerinizi daha etkili şekilde tanıtmak istemez misiniz?

 

 

Yeni Müşteriler Kazanabilmek İçin:

Her firma ticari hayatı boyunca yeni müşterilere ihtiyaç duyar. Varolan sürekli müşterilerinizin ne zamana kadar sizinle çalışacağını bilemezsiniz. Onlar hep sizi tercih etseler de, işleri bozulup firmalarını kapatırlarsa siz müşteri kaybetmiş olursunuz.

Firmanızın büyümesi için sürekli yeni müşteriler kazanmanız gerekir. Böylece işinizi şansa bırakmayıp, firmanızın geleceğini garanti altına almış olursunuz.

Etkili Tanıtım İçin:

Web siteleri, firmanızın/markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar.

Kolay Ulaşılabilmek İçin:

Web sitesi olan bir firmaya dünyanın her yerinden ulaşılır. Firmanız, web sitesi sayesinde kendisini tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalar. Firmanıza daha geniş kitleler tarafından kolayca ulaşılır. Başka hiçbir reklam platformu (radyo,tv,dergi, katalog vs..) web sitesi gibi dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabilir değildir.

Web Sitesinin Maliyeti Düşüktür:

Bugün bir gazetede, TV’de, Radyo’da 365 gün boyunca tanıtım yapmak isteseniz ödeyeceğiniz ücreti, bir web tasarım maliyeti ile karşılaştırın. Bir katalog hazırlatmış olsanız, web sitesi gibi dünyanın her köşesine ulaştırmak isteseniz karşılaşacağınız ücreti düşünün. Web sitesi maliyetleri bunlarla kıyaslanamayacak kadar ekonomiktir.

Mümkün olduğunca düşük maliyetle, mümkün olan en yüksek verimi alabilmek ticaretin temel kurallarındandır.

Siz uyurken bile, web siteniz, sizi dünyaya tanıyor, ürünlerinizi satıyor, ürün bedellerini tahsil ediyor, müşteri görüşlerini alıyor. Siz bu imkanlardan neden yararlanmıyorsunuz ?

Etkili İletişim İçin:

Reklam uygulamaları içinde ÇİFT YÖNLÜ İLETİŞİME olanak veren platform sadece web siteleridir. Tv, gazete, dergi, katalog, billboard reklamlarında iletişim hep tek yönlüdür. Web sitesi uygulamalarında iletişim çift yönlü sağlanabilir. Siz web sitenizde, firmanızı tanıtır, ürünlerini sunarsınız. ürün hakkında daha fazla bilgi talepleri, siparişler, firmanız hakkında yorumlar ve benzeri bilgileri alabilirsiniz.

Web siteniz sayesinde, potansiyel müşterileriniz, bayileriniz, üyeleriniz sizinle MASRAFSIZCA iletişim kurabilirler. Onlara bu imkanı sunuyor olmak bile, sizin müşteri memnuniyeti kavramını ne kadar önemsediğinizi ispatlar.

Web sitenizin çift yönlü iletişim özelliğinden dolayı

Hizmetlerinizin / ürünlerinizin ne kadar rağbet gördüğünü ölçebilirsiniz

Yeni bir ürünü piyasaya sunarken nabız tutabilirsiniz

Müşterilerin/üyelerinin/bayilerin dilek ve şikayetlerini alabilirsiniz

Sitenizin ne kadar gezildiğini ve hangi sayfaların daha popüler olduğunu görebilirsiniz.

Sipariş emirleriniz alabilirsiniz.

Satış sonrası destek sistemi ile sattığınız ürünün ve hizmetlerin ne kadar arkasında olduğunuzu gösterirsiniz

Prestij İçin:

İnternet çağında web sitesi olmayan kuruluş sayısı giderek azalıyor. Bütün saygın kuruluşların web siteleri vardır. Siz de web sitesi yaptırarak bu saygın kuruluşlar arasında yerinizi almalısınız. Web sitesi kurumsal firma imajınızın olmazsa olmaz öğelerindendir.

Bugün web siteleri, kartvizitler gibi sorulan temel bir kurumsal tanıtım aracına dönüşmüş durumdadır. Eğer hala bir web siteniz yok ise sizin bu prestijden yararlanabilmeniz söz konusu değildir.

 

 

web tasarım

TEFA Web Tasarım Standartları:

  • Dinamik (İçerik Yönetim Sistemi ile güçlendirilmiş) web sitesi tasarımı
  • Tüm internet tarayıcıları ile uyumluluk (CrossBrowser)
  • Güncel web ve internet tekonolojileri (HTML5/CSS3)
  • Hazır SEO altyapısı (Web sitenizin SEO yani arama motorları optimizasyonu için alt yapısı tamamen hazırdır)
  • Kullanıcı dostu özgün arayüz tasarımı ve kullanıcı deneyimi (UI ve UX)
  • Mobil uyumlu web tasarım (Responsive / Duyarlı Web Tasarım)
  • Sorunsuz ve hızlı barındırma hizmeti

Web siteniz sizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size özel olarak tasarlanır. Ziyaretçilerinizin web sitenizdeki deneyimleri geri dönüşlerini etkileyeceğinden, web sitenizde aradıkları bilgilere en hızlı yoldan ve kolayca ulaşmaları hedeflenir. Bizler ziyaretçilerinizin potansiyel müşterilerinize dönüşmesi için web sitenizin tasarımı konusunda özenle çalışıyoruz. Web sitenizden olumlu geri dönüşler almanız ve memnuniyetiniz, TEFA Ajans olarak bizler adına başarı anlamına gelmektedir. Bu anlamda web sitenizi kendi işimiz gibi benimsiyor ve önemsiyoruz. Çünkü bir takım olarak başarıyı ve memnun müşteriler ile dost olmayı çok seviyoruz.